Archiv aktualit

Úvodní strana / Archiv aktualit

19.8.2023 Moštujeme od soboty 9.9.2023

Vážení zákazníci, moštovací sezńa se pomalu blíží. V sobotu 2.9. od 8-12 bude předtermín moštování. Od soboty 9.9. pak již budeme v provozu Út, St, Pá, So, Ne od 8 do 16 hod. Těšíme se na Vás. 

 

26.6.2023 Příjem letního ovoce na pálení zahájen

Příjem letního ovoce na pálení zahájen

Vážení pěstitelé, již příjímáme ovoce na pálení.

Zralé, nenahnilé, bez plísně a peckoviny bez stopek.

Nejlepší je dovézt ke zpracování co nejdříve po sklizni po telefonické dohodě na čísle 777 625 151. Těšíme se na Vás!

 

19.5.2023 E-SHOP STARÁ DÁMA OBCHOD

E-SHOP STARÁ DÁMA OBCHOD

Při objednávce v hodnotě nad 2.500 Kč vč. DPH je doprava zcela ZDARMA! Neváhejte a vyberte si zdravý a chutný mošt s vysokým obsahem ovoce či některé z vín na E-shop - Stará Dáma (stara-dama.cz)

Objednávky přes náš E-SHOP můžete platit při převzetí hotově i platební kartou. Předem také bankovním převodem nebo kartou online.  Odběr zboží je možný osobně v obchůdku v Křižanech nebo Vám naše nápoje doručíme až domů (doprava Stará Dáma za 130 Kč).

 

 

 

 

29.1.2023 Jarní balení

Jarní balení

Jarní balení ovocných vín a moštů v dárkovém provedení můžete zakoupit buď v našem obchůdku v Křižanech nebo i na e-shopu: Dárková balení - Stará Dáma (stara-dama.cz) :-))

17.12.2022 Svařené víno a Dětský punč

Svařené víno

Nezapomeňte si koupit Svařené víno a Dětský punč ať máte Štědrý den se vším všudy :-)

Oba nápoje jsou připravené - stačí pouze ohřát !

Svařené víno a Dětský punč - Stará Dáma (stara-dama.cz)

19.11.2022 Vánoční dárkové balení

Vánoční dárkové balení

V prodeji máme vánoční dárkové balení ovocných vín a vybraných moštů! Zakoupit je můžete na e-shopu i v obchůdku v Křižanech. Výborná chuť a kvalita  - vhodný dárek pro Vaše blízké.

17.11.2021 Dárkové poukazy nově v prodeji

Dárkový poukaz

Nově si u nás můžete zakoupit dárkové poukazy různé hodnoty jednak na nákup našich kvalitních šťáv, nektarů a vín výtečné chuti, tak i na vlastní výběr potravin a zboží u nás v Křižanech. Doporučujeme jako vánoční dárek, který udělá radost každému!

 

K dostání jsou na e-shopu Dárkové poukazy - Stará Dáma (stara-dama.cz) i v obchodě (Křižany 408).

 

15.3.2021 NOVINKY v obchodě

V prodejně potravin v Křižanech je už delší dobu možné platit nákupy platební kartou. Nově ale nabízíme našim zákazníkům možnost CASHBACK, což znamená, že fungujeme jako místní "bankomat" :-) Při nákupu je tak možný výběr hotovosti v částce max. 1.500 Kč

 

 

Tento web vznikl za podpory Libereckého kraje.
Copyright © 2015 STARÁ DÁMA s.r.o. Výrobce i provozovatel e-shopu si vyhrazuje právo na změny cen bez udání důvodu. Facebook.comKřižany 408, 463 53 Křižany Design: www.mocnak.com