O Staré Dámě

Úvodní strana / O Staré Dámě

Firma Stará Dáma s.r.o. byla založena roku 2002, orientovala se na moštování ovoce od pěstitelů a destilaci ovocných kvasů, obojí formou služby. V zájmu zkvalitnění služeb přibyla obchodní činnost s předchozími aktivitami související - prodej dárkového i provozního skla a osvěta pro pěstitele. Postupným zdokonalením výrobních technologií byla rozšířena služba moštování i o vlastní výrobu moštu, jeho plnění do 5 či 10 lt BAGŮ.

Naše firemní filozofie oslovila malou rodinnou moštárnu v Německu a ve spolupráci jsme zahájili výrobu a distribuci většího sortimentu ovocných moštů, nektarů a šťáv získávaných výhradně mechanickou cestou a ošetřených pouze pasterizací. Pěstitelům z okolí nadále pomáháme při získávání informací o krajových odrůdách ovocných stromů, možnostech jejich získání.

V roce 2012 jsme vybudovali nový velkoobchodní sklad a otevřeli vlastní obchod, kde jsme prodávali nejen naše výrobky, ale též ostatní regionální potraviny a zboží.

V dubnu 2020 došlo k přeměně společnosti. Formou rozdělení odštěpením přešly střediska velkoobchodní prodej moštů, šťáv a nektarů a také maloobchodní prodejna v Křižanech na nově vzniklu společnost STARÁ DÁMA OBCHOD s.r.o. Činnost moštování a pálení zajišťuje původní společnost STARÁ DÁMA s.r.o

 

 

Tento web vznikl za podpory Libereckého kraje.
Copyright © 2015 STARÁ DÁMA s.r.o. Výrobce i provozovatel e-shopu si vyhrazuje právo na změny cen bez udání důvodu. Facebook.comKřižany 408, 463 53 Křižany Design: www.mocnak.com