Velkoobchod

Úvodní strana / Velkoobchod

Stará Dáma díky spolupráci s malou rodinnou moštárnou v Německu přišla koncem roku 2005 s velice pestrou nabídkou ovocných šťáv a nektarů, doplněnou svařeným vínem a ovocnými víny. Šťávy a nektary Stará Dáma, získané pouze z jakostního ovoce mechanickou cestou, podtrhují typickou chuť, vůni a barvu příslušeného ovoce. Trvanlivost šťáv je docílena pouze pasterizací spojenou s osobní důslednou kontrolou bezvadnosti a původu surovin.

 

Po rozdělení společnosti převzala středisko Velkoobchod společnost STARÁ DÁMA OBCHOD s.r.o., která pokračuje ve vynikající spolupráci a svým zákazníků nabízí přes 30 druhů oblíbených kvalitních šťáv, nektarů a vín. 

Nápoje nabízíme v balení - vratné skleněné lahve (obsah 1 a 0,7 lt) umístěné v přepravkách po 6ti a plastové bagy 5 a 10 lt, které je možné stáčet ještě 2 měsíce po otevření. Našimi zákazníky jsou především prodejny potravin, zdravé výživy, restaurace, kavárny a cukrárny i velkoobchodní společnosti se zdravým zbožím.

 

Všechny druhy našich nápojů spolu s dalšími potravinami naleznete též ve firemní prodejně v Křižanech.

 

Nabízíme možnost spolupráce ve velkoobchodní i maloobchodní síti. Pro více informací kontaktujte J. Bartoše, mob.: +420 603 751 002, e-mail: obchod@stara-dama.cz

 

 

 

Tento web vznikl za podpory Libereckého kraje.
Copyright © 2015 STARÁ DÁMA s.r.o. Výrobce i provozovatel e-shopu si vyhrazuje právo na změny cen bez udání důvodu. Facebook.comKřižany 408, 463 53 Křižany Design: www.mocnak.com